DRUK SITODRUKIEM
NAJTAŃSZY
DRUK NA
BAWEŁNIE
Najtańszym drukiem, stosowanym na małe ilości parawanów jest druk sitodrukiem. Pozwala uzyskać proste, kilkukolorowe grafiki na parawanie plażowym. Przy mniejszych ilościach maxymalne pole zadruku to 60 cm x 60 cm. Przy większych ilościach stosuje się druk z metra, wówczas pole zadruku jest równe powierzchni 1 brytu.
DRUK SUBLIMACYJNY
NAJLEPSZA
JAKOŚĆ
DRUK NA
POLIESTRZE
Aby otrzymać najlepsze efekty: cała gama kolorów, uzyskać zdjęcia, czyste przejścia tonalne proponujemy parawany drukowane techniką sublimacji. Technika ta pozwala uzyskac bardzo efektowne i wymyślne grafiki na parawanie. Pole zadruku jest równe powierzchni jednego brytu czyli 68 cm x 98 cm. Technikę tą można stosowac tylko i wyłacznie na parwanach poliestrowych

Jeśli klient chciałby, aby cały parawan składał się z jednej grafiki np. zdjęcie idące przez cały parawan proponujemy wówczas druk sublimacyjny z metra. Technika ta pozwala uzyskać bardzo efektowne i wymyślne grafiki na parawanie. Pozwala drukować krótkie serie na eventy, stoiska reklamowe czy też na potrzeby małych firm.

Skontaktuj się, aby omówić wszystkie szczegóły.
Terminy realizacji nawet do 2 tygodni.

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.