Przez szereg lat nasza firma wyspecjalizowała się w szyciu parawanów plażowych.

Używamy tkanin najlepszych i sprawdzonych dostawców, zarówno bawełnianych jak i poliestrowych. Na życzenie klienta szyjemy również parawany z tkanin grubszych niż standardowe typu kodura czy drelich.

 

Nasze kije są zawsze suche, oszlifowane i bez sękowe. Gwarantuje to bezpieczne używanie parawanu oraz pewność, że parawan będzie służył latami. Używane przez nas kije mają 90 cm wysokości. Jest to wystarczający wymiar na dobre umocowanie kija w podłożu bez dużych nakładów energii aby go tam wbić.

 

Parawany drukujemy różnymi technikami od typowego sitodruku, przez druk z metrażu rotacyjny oraz płaski aż do druku sublimacyjnego, pozwalającego uzyskać na parawanie zdjęcia, wydruki w pełnym kolorze.

 

Wymiar parawanów zawsze staramy się dostosować do wymogów klienta o ile pozwala nam na to technika druku. Więcej możecie się Państwo dowiedzieć w zakładce Druk.

 

Standardowo parawany bawełniane mają długość 100 cm x ilość brytów. Czyli parawan 4 brytowy ma 400 cm, 5 brytowy 500 cm itd. Inaczej wygląda to w przypadku parawanów z drukiem sublimacyjnym gdzie maxymalny wymiar 1 brytu to 98 cm długości x ilość brytów. Wysokość parawanów waha się miedzy 68 cm dla druku sublimacyjnego oraz 70 cm dla parawanów bawełnianych. Przy dużych ilościach z użyciem druku z metrażu jeden bryt może dojść nawet do 150 cm wysokości oraz 145 cm szerokości.

 

W zakładce Druk możecie Pastwo pobrać siatki parawanów do przygotowania wizualizacji.

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.